Společnost Remington Arms oznámila dobrovolné stažení výrobku


Save Story

Estimated read time: 4-5 minutes

This archived news story is available only for your personal, non-commercial use. Information in the story may be outdated or superseded by additional information. Reading or replaying the story in its archived form does not constitute a republication of the story.

Madison (Severní Karolina, USA)--(BUSINESS WIRE)--IV 14, 2014--Společnost Remington Arms Company, LLC (dále "Remington") dnes vyhlásila dobrovolné stažení pušek Model 700™ a Model Seven™ se spouštěmi X Mark Pro® (dále "XMP®"), vyrobených od 1. května 2006 do 9. dubna 2014.

Vedoucí inženýři společnosti Remington zjistili, že některé pušky řady Model 700 a Model Seven se spouští XMP by se mohly za určitých okolností neúmyslně vybít.

V ZÁJMU BEZPEČNOSTI SE TYTO PRODUKTY STAHUJÍ.

Vyšetřování ve společnosti Remington ukázalo, že v procesu montáže některých spouští XMP mohlo dojít k použití nadbytku pojiva, což může mít za následek neúmyslný výstřel. Proto společnost Remington stahuje všechny postižené výrobky, aby provedla úplnou kontrolu a vyčistila spouště XMP pomocí specializovaného postupu.

Společnost Remington radí zákazníkům, aby okamžitě přestali používat stahované pušky a zajistili jejich vrácení zdarma společnosti Remington. Pušky budou zkontrolovány, speciálně vyčištěny, otestovány a co nejdříve vráceny. Nepokoušejte se o diagnostiku a opravy stahovaných pušek.

Společnost Remington založila speciální webovou stránku a bezplatnou linku, které pomohou spotřebitelům zjistit, zda se stahování zbraní Model 700 nebo Model Seven týká jejich pušek:

Webová stránka: http://xmprecall.remington.com

Horká linka zdarma: 1-800-243-9700 (výzva č. 3, pak výzva č. 1), od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00 hodin Východního letního času.

Webová stránka a horká telefonní linka poskytnou spotřebitelům zdarma vodítko pro vrácení stahovaných pušek.

"Společnost Remington bere bezpečnost velmi vážně," řekl Teddy Novin, ředitel pro veřejné záležitosti a komunikaci. "Přestože máme ke konstrukci spouště XMP maximální důvěru, v zájmu bezpečnosti zákazníků je stahujeme, abychom mohli odstranit případné přebytečné pojivo použité v procesu montáže. Vytvořili jsme silné bezpečnostní a technické prostředky, abychom určili, které pušky jsou postiženy a abychom mohli minimalizovat jakákoli rizika. Naším cílem je každou staženou zbraň prohlédnout, speciálně vyčistit, přezkoušet a co nejdříve vrátit."

"Dobrovolným stažením všech potenciálně postižených pušek klademe naše zákazníky a jejich bezpečnost na první místo. Chceme také využít této příležitosti a připomenout všem Desatero pro bezpečnost střelných zbraní", uzavřel Novin.

Desatero pro bezpečnost střelných zbraní

1.Vždy udržujte hlaveň namířenou bezpečným směrem.

2.Pokud střelnou zbraň právě nepoužíváte, měla by být vybitá.

3.Nespoléhejte se na bezpečnost své zbraně.

4.Ujistěte se, co je vaším cílem a co je za ním.

5.Používejte správnou munici.

6.Pokud vaše zbraň při stisknutí spouště nevystřelí, zacházejte s ní opatrně.

7.Při střelbě vždy používejte ochranu očí a uší.

8.Před střelbou se ujistěte, že hlaveň je čistá a není ucpaná.

9.Neupravujte ani nemodifikujte svou zbraň a zajistěte její pravidelný servis.

10. Prostudujte si mechanické a manipulační charakteristiky střelné zbraně, kterou používáte.

Společnost Remington informuje spotřebitele prostřednictvím široké škály komunikačních kanálů, včetně médií, cílené reklamy a digitálních médií.

O společnosti Remington Arms Company, LLC ("Remington")

Společnost Remington byla založena v roce 1816 a má sídlo v Madisonu v Severní Karolině. Navrhuje a vyrábí produkty určené pro lov, sportovní střelbu, vojenské účely a vymáhání práva. Remington je nejstarší americká společnost vyrábějící střelné zbraně.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Photos/Multimedia Gallery Available:http://www.businesswire.com/multimedia/home/20140414005567/cs/

CONTACT: Remington Arms Company, LLC.

Jessica Kallam, 336-548-8578

jessica.kallam@freedom-group.com

KEYWORD: UNITED STATES EUROPE ASIA PACIFIC NORTH AMERICA CANADA NORTH CAROLINA

INDUSTRY KEYWORD: WOMEN OTHER CONSUMER HUNTING OTHER SPORTS GENERAL SPORTS RETAIL SPECIALTY OTHER RETAIL CONSUMER SPORTS MEN

SOURCE: Remington Arms Company, LLC

Copyright Business Wire 2014

PUB: 04/14/2014 06:31 AM/DISC: 04/14/2014 06:31 AM

http://www.businesswire.com/news/home/20140414005567/cs

Copyright © The Associated Press. All rights reserved. This material may not be published, broadcast, rewritten or redistributed.

Most recent Business stories

Related topics

Business
Remington Arms Company, LLC

    STAY IN THE KNOW

    Get informative articles and interesting stories delivered to your inbox weekly. Subscribe to the KSL.com Trending 5.
    By subscribing, you acknowledge and agree to KSL.com's Terms of Use and Privacy Policy.

    KSL Weather Forecast