News  /  Sports  /  Prep  /  Schedule/Scoreboard  / 

KSL Prep Scoreboard powered by the Deseret News

Select Date:

BOYS BASKETBALL - Region 1

Fremont at Northridge 7 p.m.

Mountain Crest at Clearfield 7 p.m.

Weber at Roy 7 p.m.

BOYS BASKETBALL - Region 2

Granger at Davis 7 p.m.

Hunter at West 7 p.m.

Layton at Viewmont 7 p.m.

BOYS BASKETBALL - Region 3

Bingham at Copper Hills 7 p.m.

Cottonwood at West Jordan 7 p.m.

Jordan at Taylorsville 7 p.m.

BOYS BASKETBALL - Region 4

American Fork at Riverton 7 p.m.

Herriman at Pleasant Grove 7 p.m.

Lone Peak at Lehi 7 p.m.

BOYS BASKETBALL - Region 5

Bountiful at Bonneville 7 p.m.

Box Elder at Highland 7 p.m.

East at Ogden 7 p.m.

BOYS BASKETBALL - Region 6

Cyprus at Judge Memorial 7 p.m.

Hillcrest at Olympus 7 p.m.

Kearns at Skyline 7 p.m.

BOYS BASKETBALL - Region 7

Alta at Orem 7 p.m.

Corner Canyon at Mountain View 7 p.m.

Provo at Timpview 7 p.m.

BOYS BASKETBALL - Region 8

Maple Mountain at Payson 7 p.m.

Uintah at Spanish Fork 7 p.m.

Wasatch at Salem Hills 7 p.m.

BOYS BASKETBALL - Region 10

Tooele at Union 7 p.m.

BOYS BASKETBALL - Region 15

San Juan at North Sevier 7 p.m.

BOYS BASKETBALL - Region 19

Monument Valley at Whitehorse 5:30 p.m.

BOYS BASKETBALL - Region 20

Bryce Valley at Diamond Ranch 7 p.m.

Escalante at Wayne 7 p.m.

Piute at Panguitch 7 p.m.

Valley at Milford 7 p.m.

BOYS BASKETBALL - Nonregion

Pinnacle at Duchesne 3:30 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 1

Fremont at Northridge 5 p.m.

Mountain Crest at Clearfield 5 p.m.

Weber at Roy 5 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 2

Davis at Granger 5:15 p.m.

Viewmont at Layton 5:15 p.m.

West at Hunter 5:15 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 3

Copper Hills at Bingham 7 p.m.

Taylorsville at Jordan 7 p.m.

West Jordan at Cottonwood 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 4

Lehi at Lone Peak 7 p.m.

Pleasant Grove at Herriman 7 p.m.

Riverton at American Fork 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 5

Bountiful at Bonneville 5:15 p.m.

Box Elder at Highland 5:15 p.m.

East at Ogden 5:15 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 6

Judge Memorial at Cyprus 5:15 p.m.

Olympus at Hillcrest 7 p.m.

Skyline at Kearns 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 7

Mountain View at Corner Canyon 7 p.m.

Orem at Alta 7 p.m.

Provo at Timpview 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 8

Maple Mountain at Payson 5:15 p.m.

Wasatch at Salem Hills 5:15 p.m.

Uintah at Spanish Fork 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 9

Cedar at Hurricane 7 p.m.

Pine View at Desert Hills 7 p.m.

Snow Canyon at Dixie 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 10

Grantsville at Stansbury 7 p.m.

Tooele at Union 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 11

Bear River at Logan 7 p.m.

Juan Diego at Morgan 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 12

Canyon View at North Sanpete 5 p.m.

Richfield at Juab 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 13

Beaver at South Sevier 7 p.m.

Delta at Enterprise 7 p.m.

Kanab at Millard 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 14

GIRLS BASKETBALL - Region 15

Emery at Manti 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 16

GIRLS BASKETBALL - Region 17

Tabiona at Altamont 7 p.m.

GIRLS BASKETBALL - Region 18

GIRLS BASKETBALL - Region 19