Find a list of your saved stories here

JESSICA ALBA JE NOVOU AMBASADORKOU ZNAČKY BRAUN

JESSICA ALBA JE NOVOU AMBASADORKOU ZNAČKY BRAUN


1 photo
Save Story

Save stories to read later


Estimated read time: 4-5 minutes

This archived news story is available only for your personal, non-commercial use. Information in the story may be outdated or superseded by additional information. Reading or replaying the story in its archived form does not constitute a republication of the story.

LONDÝN--(BUSINESS WIRE)--III 4, 2014--Značka Braun s potěšením oznamuje, že její novou beauty ambasadorkou se stala světově proslulá herečka a vzor mnoha žen Jessica Alba.

Jessica Alba, the new Braun Beauty Ambassador (Photo: Business Wire)

Herečka, která byla v minulosti nominována na cenu Zlatý glóbus, bude od března 2014 vystupovat v nové reklamní kampani značky Braun, která využije TV, tisk a online média, stejně jako reklamy v místě prodeje.

„Jessica Alba je silná, cílevědomá žena, které záleží na druhých, a je proto ideální ambasadorkou. Jejím úkolem bude hovořit o vlivu, jaký má krása a naše produkty na to, aby se každá žena cítila co nejlépe. Braun si na Jessice cení především grácie, s jakou zvládá náročnou práci herečky a ještě náročnější roli dobré matky,” uvedla Alessandra Dolfini, globální marketingová ředitelka značky Braun.

Poselství značky Braun spočívá ve vývoji přístrojů, jež zmáčknutím tlačítka boří bariéry stojící v cestě za krásnými vlasy a pokožkou. Cílem značky Braun je umožnit ženám, aby se samy sobě líbily a navenek vyzařovaly sebedůvěru, která jde ruku v ruce s pocitem, že jste krásná. Jessica je ideální ženou, s jejíž pomocí může značka Braun tuto vizi komunikovat.

Jessica Alba je herečkou, známou obhájkyní práv žen a matkou dvou dívek. Jako herečka se poprvé představila ve 12 letech. Po ukončení střední školy působila v divadle Atlantic Theatre Company a následně zazářila pod taktovkou Jamese Camerona ve sci-fi filmu Temný anděl, čímž se zapsala do podvědomí diváků po celém světě. Dosud natočila přes 25 filmů, jako jsou například Fantastická čtyřka nebo Sin City – město hříchu, které dohromady vydělaly přes 800 milionů dolarů. Na jejím seznamu figurují komedie i dramata, nezávislé i velkorozpočtové filmy.

V dohledné době se Jessica objeví ve filmech Dear Eleanor, Barely Lethal, Sin City: Dáma, pro kterou se zabíjí a v hvězdné společnosti Pierce Brosnana, Salmy Hayek a Malcoma McDowella se představí v romantické komedii How To Make Love Like an Englishman.

O značce Braun

Braun, dceřiná společnost firmy Procter & Gamble, byla založená v Německu v roce 1921. Firma vyrábí řadu různých malých domácích spotřebičů, ve kterých se snoubí inovace, spolehlivost a kreativní design. Mezi tyto spotřebiče patří elektrické holicí strojky, kosmetické přístroje a přístroje pro péči o vlasy. Produkty firmy Braun se prodávají po celém světě. Nejnovější zprávy a podrobné informace o značce Braun najdete na webových stránkách http://www.braun.com.

O společnosti Procter & Gamble

Přibližně 4,8 miliardy krát za den přicházejí značky společnosti Procter & Gamble do kontaktu s lidmi na celém světě. Společnost má jedno z nejsilnějších portfolií uznávaných značek vysoké kvality, mezi které patří Ace ®, Always ®, Ambi Pur ®, Ariel ®, Bounty ®, Charmin ®, Crest ®, Dawn ®, Downy ®, Duracell ®, Fairy ®, Febreze ®, Fusion ®, Gain ®, Gillette ®, Head & Shoulders ®, Iams ®, Lenor ®, Mach3 ®, Olay ®, Oral-B ®, Pampers ®, Pantene ®, Prestobarba ®, Tide ®, Vicks ®, Wella ® a Whiser ®. Výrobky P&G jsou dostupné v mnoha zemích světa díky podnikům ve více než 70 zemích. Novinky a podrobné informace o společnosti P&G a jejích značkách najdete na internetové stránce www.pg.com.

Photos/Multimedia Gallery Available:http://www.businesswire.com/multimedia/home/20140304005106/cs/

CONTACT: Cook Communications

Karin Cífková

tel.: 737 283 022

e-mail:k.cifkova@cook-comm.com

nebo

Petra Pekárková

tel.: 737 283 079

e-mail:p.pekarkova@cook-comm.com

nebo

Ketchum:

Louise Wickens

Louise.wickens@ketchum.com

+44 207 611 3528

nebo

Nicola Hulme

Nicola.hulme@ketchum.com

+44 207 611 3656

KEYWORD: UNITED KINGDOM EUROPE

INDUSTRY KEYWORD: WOMEN RETAIL COMMUNICATIONS COSMETICS ADVERTISING CONSUMER FAMILY

SOURCE: Braun

Copyright Business Wire 2014

PUB: 03/04/2014 03:00 AM/DISC: 03/04/2014 03:00 AM

http://www.businesswire.com/news/home/20140304005106/cs

Copyright © The Associated Press. All rights reserved. This material may not be published, broadcast, rewritten or redistributed.

Photos

Most recent Business stories

Related topics

Business
Braun

    STAY IN THE KNOW

    Get informative articles and interesting stories delivered to your inbox weekly. Subscribe to the KSL.com Trending 5.
    By subscribing, you acknowledge and agree to KSL.com's Terms of Use and Privacy Policy.

    KSL Weather Forecast