News  /  Sports  /  Prep  /  Schedule/Scoreboard  / 
2018-04-25

KSL Prep Scoreboard powered by the Deseret News

Select Date:

baseball - 2A North

Rowland Hall at Layton Christian 3:30 p.m.

Rowland Hall at Layton Christian 5:30 p.m.

baseball - Region 01

Davis at Fremont 3:30 p.m.

Layton at Syracuse 3:30 p.m.

Weber at Northridge 3:30 p.m.

baseball - Region 02

Granger at Cyprus 3:30 p.m.

Hillcrest at Hunter 3:30 p.m.

baseball - Region 03

Copper Hills at Herriman 3:30 p.m.

Taylorsville at West Jordan 3:30 p.m.

baseball - Region 04

Bingham at Pleasant Grove 3:30 p.m.

Lone Peak at American Fork 3:30 p.m.

baseball - Region 05

Viewmont at Box Elder 3:30 p.m.

Woods Cross at Roy 3:30 p.m.

baseball - Region 06

East at West 3:30 p.m.

Murray at Highland 3:30 p.m.

Skyline at Olympus 3:30 p.m.

baseball - Region 07

Corner Canyon at Jordan 4 p.m.

Cottonwood at Alta 4 p.m.

Brighton at Timpview 8:26 p.m.

baseball - Region 11

Juan Diego at Stansbury 3 p.m.

Bonneville at Park City 3:30 p.m.

Tooele at Ben Lomond 3:30 p.m.

baseball - Region 12

Green Canyon at Mountain Crest 3 p.m.

Bear River at Sky View 3:30 p.m.

Ridgeline at Logan 3:30 p.m.

baseball - Region 13

Grantsville at South Summit 3:30 p.m.

Summit Academy at Judge Memorial 3:30 p.m.

baseball - Region 15

Cedar at Richfield 3:30 p.m.

baseball - Nonregion

Gunnison at Millard 3:30 p.m.

Union at North Sanpete 3:30 p.m.

softball - Region 02

Hillcrest at Brighton 3:30 p.m.

Hunter at Cyprus 3:30 p.m.

softball - Region 06

East at Murray 3:30 p.m.

softball - Region 11

Bonneville at Juan Diego 3:30 p.m.

Stansbury at Ben Lomond 3:30 p.m.

softball - Nonregion

Summit Academy at Jordan 3 p.m.

Altamont at South Summit 3:30 p.m.

Bear River at Grantsville 3:30 p.m.

Bountiful at Fremont 3:30 p.m.

Cottonwood at Olympus 3:30 p.m.

Enterprise at Pine View 3:30 p.m.

Herriman at Pleasant Grove 3:30 p.m.

Manti at Union 3:30 p.m.

Morgan at North Summit 3:30 p.m.

Ridgeline at Wasatch 3:30 p.m.

Enterprise at Pine View 4 p.m.

North Sevier at North Sanpete 4 p.m.

boys soccer - Region 03

Riverton at Herriman 3:30 p.m.

West Jordan at Copper Hills 3:30 p.m.

boys soccer - Region 04

American Fork at Westlake 3:30 p.m.

Pleasant Grove at Lone Peak 3:30 p.m.

boys soccer - Region 11

Bonneville at Park City 3:30 p.m.

Ogden at Ben Lomond 3:30 p.m.

Tooele at Stansbury 3:30 p.m.

boys soccer - Region 16

St. Joseph at Layton Christian 3:30 p.m.

Wendover at North Summit 3:30 p.m.

Intermountain Christian at Utah Military 4:30 p.m.

boys soccer - Region 17

Rowland Hall at Merit Academy 3:30 p.m.

Waterford at Telos 3:30 p.m.

Draper APA at Wasatch Academy 4 p.m.