News  /  Sports  /  Prep  /  Schedule/Scoreboard  / 

KSL Prep Scoreboard powered by the Deseret News

Select Date:

baseball - 2A Central

American Leadership at Millard 3:30 p.m.

Delta at South Summit 3:30 p.m.

Manti at South Sevier 3:30 p.m.

baseball - 2A East

Emery at Gunnison 3:30 p.m.

baseball - 2A South

Parowan at Kanab 3:30 p.m.

baseball - Region 01

Clearfield at Northridge 3:30 p.m.

Mountain Crest at Roy 3:30 p.m.

Weber at Sky View Postponed

baseball - Region 02

Layton at Hunter 3:30 p.m.

Syracuse at West 3:30 p.m.

baseball - Region 03

Jordan at Cottonwood 4 p.m.

Taylorsville at Brighton Postponed

baseball - Region 04

American Fork at Lehi 3:30 p.m.

Herriman at Lone Peak 3:30 p.m.

Riverton at Pleasant Grove 3:30 p.m.

baseball - Region 05

Bountiful at Ogden 3:30 p.m.

Box Elder at Bonneville 4:30 p.m.

baseball - Region 06

Judge Memorial at Olympus Postponed

Murray at Hillcrest 3:30 p.m.

Skyline at Kearns 3:30 p.m.

baseball - Region 07

Corner Canyon at Mountain View 3:30 p.m.

Provo at Timpanogos 3:30 p.m.

Skyridge at Orem 3:30 p.m.

Timpview at Alta 3:30 p.m.

baseball - Region 08

Spanish Fork at Springville 3 p.m.

baseball - Region 09

Cedar at Pine View 7 p.m.

Desert Hills at Snow Canyon 7 p.m.

Dixie at Hurricane 7 p.m.

baseball - Region 10

Park City at Grantsville 3:30 p.m.

Union at Tooele 3:30 p.m.

baseball - Region 11

Juan Diego at Bear River 3:30 p.m.

Ben Lomond at Ridgeline 4 p.m.

baseball - Region 12

Canyon View at Carbon 3 p.m.

Canyon View at Carbon 5 p.m.

softball - 2A Central

Providence Hall at Delta 2 p.m.

American Leadership at Millard 3:30 p.m.

Manti at South Sevier 3:30 p.m.

Providence Hall at Delta 4 p.m.

softball - 2A East

Emery at Gunnison 3:30 p.m.

San Juan at Grand 3:30 p.m.

softball - 2A South

Beaver at Enterprise 3:30 p.m.

Milford at Panguitch 3:30 p.m.

Parowan at Kanab 3:30 p.m.

softball - Region 01

Fremont at Clearfield 3:30 p.m.

softball - Region 02

Viewmont at Layton 3:30 p.m.

softball - Region 03

Bingham at Copper Hills Postponed

softball - Region 04

American Fork at Pleasant Grove 3:30 p.m.

Riverton at Lehi 3:30 p.m.

softball - Region 05

East at Bonneville 3:30 p.m.

Woods Cross at Box Elder 3:30 p.m.

softball - Region 06

Murray at Hillcrest Postponed

softball - Region 07

Corner Canyon at Timpview 3:30 p.m.

Mountain View at Timpanogos 3:30 p.m.

Provo at Skyridge 3:30 p.m.

softball - Region 08

Payson at Wasatch 3:30 p.m.

Uintah at Maple Mountain Postponed

softball - Region 09

Dixie at Cedar 4 p.m.

Hurricane at Desert Hills 4 p.m.

Snow Canyon at Pine View 4 p.m.

softball - Region 10

Park City at Stansbury Postponed

Tooele at Grantsville 3:30 p.m.

softball - Region 11

Ridgeline at Morgan 3:30 p.m.

softball - Region 12

Carbon at Richfield 3:30 p.m.

softball - Nonregion

West at Bountiful 3:30 p.m.

boys soccer - 2A Central

North Sevier at Manti 3:30 p.m.

South Sevier at Gunnison 4 p.m.

boys soccer - 2A South

Delta at Beaver 4 p.m.

Merit Academy at Millard 4 p.m.

boys soccer - Region 01

Clearfield at Fremont 3:30 p.m.

Mountain Crest at Weber 3:30 p.m.

Roy at Sky View 3:30 p.m.

boys soccer - Region 02

Granger at Hunter 3:30 p.m.

Syracuse at West 3:30 p.m.

Viewmont at Davis 3:30 p.m.

boys soccer - Region 03

Copper Hills at Bingham 3:30 p.m.

Taylorsville at Cottonwood 3:30 p.m.

West Jordan at Brighton 3:30 p.m.

boys soccer - Region 05

Bonneville at Highland 3:30 p.m.

East at Woods Cross 3:30 p.m.

Ogden at Box Elder 3:30 p.m.

boys soccer - Region 06

Cyprus at Judge Memorial 3:30 p.m.

Kearns at Hillcrest 3:30 p.m.

Olympus at Skyline 3:30 p.m.

boys soccer - Region 07

Corner Canyon at Mountain View 3:30 p.m.

Timpanogos at Alta 3:30 p.m.

Orem at Timpview 6 p.m.

Skyridge at Provo 6 p.m.

boys soccer - Region 08

Payson at Springville 4 p.m.

Spanish Fork at Wasatch 4 p.m.

Uintah at Maple Mountain 4 p.m.

boys soccer - Region 09

Hurricane at Dixie 3:30 p.m.

Cedar at Pine View 7:30 p.m.

Desert Hills at Snow Canyon 7:30 p.m.

boys soccer - Region 10

Tooele at Park City 3:30 p.m.

Union at Grantsville 3:30 p.m.

boys soccer - Region 11

Bear River at Logan 3:30 p.m.

Juan Diego at Ben Lomond 3:30 p.m.

Morgan at Ridgeline 3:30 p.m.