News  /  Sports  /  Prep  /  Schedule/Scoreboard  / 

KSL Prep Scoreboard powered by the Deseret News

Select Date:

baseball - 2A Central

South Summit at American Leadership 3:30 p.m.

baseball - 2A South

baseball - Region 01

Fremont at Sky View 3 p.m.

Northridge 5, Roy 1 Final

Weber at Clearfield 3:30 p.m.

baseball - Region 02

Layton at West 3:30 p.m.

Davis 6, Syracuse 0 Final

baseball - Region 04

Lone Peak 5, Lehi 0 Final

Riverton at Herriman 3:30 p.m.

Westlake at Pleasant Grove 3:30 p.m.

baseball - Region 05

baseball - Region 06

Kearns at Murray 3:30 p.m.

Skyline at Olympus 3:30 p.m.

baseball - Region 07

Provo 10, Mountain View 3 Final

Orem at Alta 3:30 p.m.

Timpview at Corner Canyon 3:30 p.m.

Mountain View at Provo 5:30 p.m.

baseball - Region 08

Maple Mountain at Spanish Fork 3:30 p.m.

Uintah at Payson 3:30 p.m.

Maple Mountain at Spanish Fork 5:30 p.m.

baseball - Region 10

Park City at Stansbury 3 p.m.

baseball - Region 11

Bear River 14, Ben Lomond 2 Final

Juan Diego at Logan 4 p.m.

Morgan at Ridgeline 4 p.m.

Ridgeline 10, Morgan 0 (6)

baseball - Nonregion

Tustin, Calif. 6, Cottonwood 5 (7)

Cottonwood 6, Reed, Nev. 1 (7)

Salem Hills 10, Mountain Crest 9 (1)

Union at Carbon 3 p.m.

Emery at South Sevier 3:30 p.m.

Millard at Juab 3:30 p.m.

Providence Hall 12, North Summit 2 (5)

Cedar at Canyon View 4 p.m.

Hurricane 14, Enterprise 4 Final

TBD vs. Taylorsville 12:30 p.m. (at California)

softball - 2A South

Parowan at Milford 3:30 p.m.

softball - Region 01

softball - Region 03

softball - Region 04

Herriman at Pleasant Grove 3:30 p.m.

Lehi 7, Riverton 5 Final

softball - Region 07

Alta at Skyridge 3:30 p.m.

Timpview at Corner Canyon 3:30 p.m.

softball - Region 09

softball - Nonregion

American Leadership at Ben Lomond 3:30 p.m.

Bountiful 7, Tooele 4 Final

Davis at Ridgeline 3:30 p.m.

Kanab at Piute 3:30 p.m.

Ogden at Sky View 3:30 p.m.

Ridgeline at Weber 3:30 p.m.

Summit Academy at North Sevier 3:30 p.m.

Union at Juab 5:30 p.m.

boys soccer - 2A North

Maeser Prep at Waterford 4 p.m.

North Summit at South Summit 4 p.m.

Rowland Hall 1, Layton Christian 1 Final

boys soccer - 2A South

Beaver at Parowan 4 p.m.

boys soccer - Region 04

Herriman at American Fork 3:30 p.m.

Lone Peak 4, Westlake 1 Final

Riverton at Pleasant Grove 7 p.m.

boys soccer - Region 12

Canyon View at Juab 3:30 p.m.